0541 100 73 61
KURUMSAL
BİZ KİMİZ ?
BİZ KİMİZ ? | İzmir Perfore | Delikli Sac Ürünleri İzmir

BİZ KİMİZ ?

Delikli Sac Ürünleri | Biz Kimiz ?

İzmir Perfore ; Delikli Sac Ürünleri İmalatı sektöründeki markalaşma ve ticari itibarını yüceltme konusundaki başarısıyla adından sıkça söz ettirerek,  bugünlere gelmiş ve aydınlık bir geleceği vizyon edinmenin gururuyla, güçlükler karşısında yılmadan faaliyetlerine devam etmiştir. 
Geçmişten bu yana süregelen ve gelişmekte olan portföyümüz ve ilkelerimiz doğrultusunda sunduğumuz "kalite" , çalışmalarımızın ciddiyeti ve öneminin en güçlü kanıtıdır.

1980 yılında delikli sac üretimi ile yola çıkıp sektördeki genişletilmiş sac’a olan ihtiyacı da karşılamayı kendimize görev kabul eden firmamız, 2000 yılında gerekli çalışmaları tamamlamış bulunmaktadır. Müşterilerimizin taleplerine göre kimi zaman yarı mamül, kimi zamanda bitmiş ürün hizmeti vermek, teknik destek sağlamak hatta özel projeler kapsamında arge desteği sunmak kendimize görev edindiğimiz birkaç özelliğimizin başlıklarıdır.
 
Siz değerli müşterilerimizden aldığımız enerji ve ilhamın bizleri ileriye yönelik müspet hedeflerimize ulaştıracağına dair hiçbir şüphemiz yoktur.
 
Sizlerle başladığımız bu yolculukta , kurmuş olduğumuz sağlam diyologlar ve dostluk köprüleri, işbirliği çerçevesinde ilişkilerimizi gün geçtikçe kuvvetlendirmektedir. 
 
Ekonomimizi tehdit eden etmenler, ve diğer engelleyici unsurlara karşı bizleri daima güçlü kılan da sizlerden gelen bu teşvik ve motivasyondur. Umarız bugüne kadar İzmir Perfore Firması'na duyduğunuz güveni boşa çıkarmamışızdır. Bu güvene layık olmak için yorulmak bilmeden çalışacağımızı bilmenizi isteriz. Herşey için sizlere teşekkürü bir borç biliriz.
 
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       Abdullah SONKAYA
Toplam 229183 Tekil Ziyaret